>

poniedziałek, grudnia 02, 2013

Project Life jako grudniownik - Grudzień Codziennie #2

Witam Was bardzo serdecznie :)

Co roku w grudniu celebruję przygotowania do tego wspaniałego, radosnego czasu, gdy w domu pachnie choinka, pomarańcze i gdy wszystkim udziela się dobry nastrój. Uwielbiam tworzyć kalendarz adwentowy, piec pierniki, razem z dziećmi robić ozdoby choinkowe. To taki magiczny czas, gdy wszystko jest jasne i wspaniałe. Jestem więc niezwykle szczęśliwa, że w tym roku podzielę się z Wami cząstką tego, co robię w tym wspaniałym projekcie, w którym udział bierze tyle niezwykle kreatywnych i cudnych osób.

Od kilku już lat co roku przygotowuję grudniownik - czyli album, w którym dokumentuję cały grudzień. W tym roku zdecydowałam, że mój grudniownik będzie w formie Project Life - czyli zunifikowanych koszulek na elementy o wymiarach 3x4cale lub 4x6 cali. Chciałam Was troszkę zainspirować :) Oto mój segregatorek - jeszcze nie dodałam tytułowej etykiety, ale uzupełniać go będę przez cały grudzień, więc jest to po prostu "projekt w toku" :)
Zanim nastał grudzień, przygotowałam sobie troszkę bazowych kart - bo gdy już grudzień się zaczyna, nie wystarcza często na wszystko czasu :) Oto jak wyglądały moje wstępnie przygotowane bazy :)

To tylko kilka pierwszych kart - nie chcę Was zanudzić :) Jednak grudzień już się zaczął i karty się powoli zapełniają. A oto jak wyglądają one po pierwszych dwóch dniach:W miarę upływu dni będę uzupełniać go codziennie, by na końcu otrzymać pamiątkę na całe życie dokumentującą nasze rodzinne życie w grudniu 2013.

Chcemy, byście dzieliły się z nami wszystkimi swoimi grudniowymi projektami - czy to albumami, grudniownikami, pomysłami na prezenty, opakowania świąteczne - czymkolwiek, co niesie ze sobą grudniową radość :) Wklejajcie linki przez inlinkz. Inspirujmy siebie nawzajem i cieszmy się tym wspaniałym czasem :)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz