>

niedziela, grudnia 01, 2013

Grudzień Codziennie 2013

Sprawia Wam przyjemność tworzenie? Lubicie wyrażać siebie? A może obdarowywać innych?
Dla większości z nas grudzień jest takim magicznym miesiącem, podczas którego czas zapełniamy sobie do maksimum, a mimo to, cieszymy się z tego, że jesteśmy zajęte. Radość z zajmowania się rzeczami, które lubimy, jest czymś bezcennym.
Chcemy dodać trochę blasku do tego wypełnionego cudownymi emocjami czasu i przez cały grudzień będziemy Was inspirować.
Zespół utalentowanych, pozytywnie nastawionych do życia i pełnych pasji kobiet będzie dzielić się z Wami tym, co im w duszy gra.

Nasze przedsięwzięcie nazwałyśmy „Grudzień Codziennie” – mimo, iż jest to proste tłumaczenie angielskiej nazwy obwarowanej prawami autorskimi, jednak sens naszych działań określenie to oddaje wręcz idealnie i nie wyobrażamy sobie innego.
Chcemy nie tylko inspirować Was przez cały grudzień, ale chcemy byśmy wzajemnie dzieliły się tym, co tworzymy. Stwórzmy tu miejsce, które dla wszystkich będzie Mount Everestem zimowych inspiracji.
Pod każdym postem będziecie mogły wklejać linki do swoich grudniowych projektów – grudniowników, kalendarzy adwentowych, świątecznych ozdób, kucharzenia i wszystkiego, co niesie ze sobą ten cudowny klimat. W ten sposób nie tylko my będziemy inspirować Was, ale także Wy nas wszystkich – dzielmy się pięknem i dobrem.

Nasz zespół w składzie:


nie może się doczekać tego cudownego przepływu energii pomiędzy nami wszystkimi w tym magicznym miesiącu. Czekamy na Was na blogu przez cały „Grudzień Codziennie”.

1 komentarz: