>

poniedziałek, lutego 17, 2014

Rękodzielnik vol.7 - Karola Witczak - Scrapbooking

Z wielką przyjemnością zapraszamy Was na warsztaty z Karolą Witczak!
Karola jest niesłychanie uzdolnioną osobą, skarbnicą pomysłów i do tego ma w sobie mnóstwo pozytywnej energii.
Jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych na świecie polskich scraperek.
Jako pierwsza współpracowała z zagranicznymi markami. Projektowała min. dla: Prima, Melissa Frances, Pink Paislee, Glitz i wiele innych.
Jest współtwórczynią portalu Scrapujące-Polki, a obecnie menagerem kreatywnym polskiej marki DP Crafts. Zaprojektowała kilka wspaniałych kolekcji papierów dla The Scrap Cake oraz DP Crafts. Od sześciu lat jest edukatorem. Prowadziła warsztaty w Polsce i zagranicą.
Wiele obecnych polskich instruktorek się od niej uczyło, a ja mam ogromny zaszczyt móc z nią współpracować i zaprosić Was na jej warsztaty.
Jeśli chcecie zobaczy wyjątkowe prace Karoli, zapraszam na jej bloga.
Warsztat 1: Paper Bag - Mini Album
Mały, pękaty, uroczy mini albumik na bazie z papierowych torebek.


Zajęcia, podczas których każdy uczestnik zyska okazję do samodzielnego stworzenia mini albumu (ok. 15 x 20 cm), na bazie papierowych torebek. Efektem naszej pracy będzie niewielki, lecz uroczo pękaty, pełen cudownych wspomnień i nie mniej cudownych ozdób album - niezwykła pamiątka. To, co będzie łączyło nasze albumy to pastelowa kolorystyka, kilka fantastycznych technik - warstwowanie, aranżacja z wieloma detalami i praca z jasnymi mediami. Spróbujemy również samodzielnie stworzyć kilka dodatków i zaaranżować albumy korzystając z elementów stylu shabby chic. Z przyjemnością pokażę jak swobodnie łączyć dużą ilość dodatków w jedną spójną i nieprzeładowaną kompozycję, zaprezentuję kilka trików pozwalających łączyć ze sobą z pozoru nie pasujące dodatki oraz opowiem czym warto kierować się tworząc prace z dużą ilością detali i warstw. 
Każdy uczestnik otrzyma indywidualny, podstawowy pakiet materiałów potrzebnych do wykonania albumu na zajęciach, oraz swobodny dostęp do mnóstwa dodatkowych akcesoriów dekoracyjnych i narzędzi.

Co należy zabrać ze sobą:
Zdjęcia do aranżacji w albumie (maks. 10 x 15 cm, sugeruję czarno-białe) oraz podstawowy zestaw warsztatowy: ołówek, linijkę, nożyczki zwykłe i małe do precyzyjnego cięcia, mocny, szybkoschnący klej, nagrzewnicę lub suszarkę do włosów (przyspieszy schnięcie mediów).

Czas trwania: 4 h
Cena: 150 PLN
Start: 10:00
Minimalna ilość osób: 12 


Warsztat 2: Alterowane ABC
Duża, własnoręcznie zdobiona litera - wyjątkowa dekoracja z cennym zdjęciem.


Zajęcia, podczas których każdy uczestnik będzie mógł samodzielnie ozdobić dużą, tekturową literę (ok. 20 x 13 cm) tworząc wyjątkową dekorację.  Podczas pracy skorzystamy z kilku uniwersalnych i efektownych technik, takich jak: warstwowanie, aranżacja kompozycji z dużą ilością detali oraz praca z jasnymi mediami - a wszystko to w subtelnym, kobiecym stylu shabby chic. Potrenujemy sposoby, dzięki którym można swobodnie łączyć dużą ilość dodatków w jedną spójną i nieprzeładowaną kompozycję. 
Każdy uczestnik otrzyma indywidualny, podstawowy pakiet materiałów potrzebnych do stworzenia ozdobnej litery, oraz swobodny dostęp do mnóstwa dodatkowych akcesoriów dekoracyjnych i narzędzi.
Uwaga: Podczas zapisów prosimy o określenie jaką literę alfabetu chcielibyście widzieć w swoim zestawie. 

Co należy zabrać ze sobą:
1 niewielkie, czarno-białe zdjęcie (maksymalnie 9 x 13 cm) oraz podstawowy zestaw warsztatowy: ołówek, linijkę, nożyczki zwykłe i małe do precyzyjnego cięcia, mocny, szybkoschnący klej, nagrzewnicę lub suszarkę do włosów (przyspieszy schnięcie mediów).

Czas trwania: 3 h
Cena: 100 PLn
Start: 15:00
Minimalna ilość osób: 12 


Uwaga! Dla osób, które zapiszą się na obydwa warsztaty - rabat!
Cena za za oba warsztaty: 220 zł

Rezerwacją miejsca na warsztatach jest wpłata zaliczki
zapisy: info@rekodzielnik.com.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz