>

poniedziałek, kwietnia 15, 2013

TEKTUROWE STWORY-POTWORY
RĘKODZIELNIK i LAMALA zapraszają wszystkich małych i dużych
do udziału w warsztatach z cyklu Niedziele dla Dzieci „TEKTUROWE STWORY-POTWORY”.
Niedziele dla dzieci to cykl warsztatów edukacyjno – kreatywnych, których celem jest przekonanie dzieci i ich rodziców do wspólnego spędzania czasu w twórczy sposób.
Tym razem zapraszamy Was w zupełnie inne wnętrza, do nowego miejsca, które w inspirujący sposób łączy zabawę i kreatywność. Tym miejscem są Formy Kolory przy ul. Hożej 19

START: 11.30
Kiedy 21.04.2013r.
Zapisy: biuro@lamala.pl
Wiek dzieci: od 3 do 6 lat.
Wstęp na warsztaty: 15 zł od dziecka.
Ilość miejsc ograniczona.

W programie:

Tekturowe Stwory – Potwory w Rozmierze XXL
Odkryjemy i udowodnimy, że Wasze dzieci to dumni autorzy wielkich dzieł i pomysłów.
Z tektury, kartonów, rolek papierów, taśm i różnych materiałów plastycznych stworzymy z dziećmi i rodzicami duże stwory-potwory.

Przestrzenny świat zwierząt

Kangur, miś, motyl… każde dziecko otrzyma tekturowe elementy odpowiednio ponacinane, z których stworzy swoje zwierzę. Będzie mogło je pomalować, pokolorować, ozdobić krepiną, papierem kolorowym lub innymi materiałami.

Myślankowe karty pracy

Myślanki to książeczki, które pomagają dzieciom rozwijać sprawność myślenia i używać wyobraźni w zabawie. W kartach pracy odpowiemy na nurtujące nasze dzieci pytania:, Co można zrobić z kartki papieru?, Co się kręci? I do czego potrzebna jest woda?

Wszystkie potrzebne materiały sa w cenie warsztatów a wykonane prace dziecko może wziąć do domu! Podczas naszych warsztatów dzieci tworzą swoje dzieła razem z rodzicami.
Dodatkowe atrakcje: Malowanie buziek, Balonowe stwory potwory, Sesja fotograficzna małego artysty i jego prac oraz upominki dla małych gości.

Partnerzy:
Formy Kolory www.formykolory.pl
BOBOM www.bobom.pl
Myślanki www.myslanki.pl

Zapraszamy także starsze dzieci z rodzicami, dla nich wiele innych działań kreatywnych pod czujnym okiem animatorów w pozostałej przestrzeni Form Kolorów. Dla rodziców, pyszna kaw
ZAPRASZAMY!!!!

p.s. Ten piękny plakat zrobili dla nas absolwenci Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku.
Współtwórcy projektu BOBOM.pl - malarskich naklejek do pokoi dziecięcych - Adam i Monika Świerżewscy. Ściskamy i bardzo dziękujemy!
www.bobom.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz